Canrol to tak zwany króliczek, czyli wielofunkcyjny wibrator ze stymulatorem łechtaczki, te zaś zawsze znajdują się na w zestawieniach najbardziej popularnych akcesoriów erotycznych. Jakże ich nie lubić.. Jednoczesna stymulacja waginalna i łechtaczkowa to przecież połączenie, które dla większości kobiet jest jedną z najskuteczniejszych dróg do orgazmu. I jedną z największych przyjemności, jakie w łóżku można przeżyć w pojedynkę lub w czasie seksu z osobą partnerującą.

Canrol – wibrator z masażerem łechtaczki

Canrol wibrator wielofunkcyjny króliczek

Dziś w naszym zestawieniu polecanych i popularnych gadżetów pojawia się model Canrol z firmy Pretty Love.

Jak wygląda wibrator króliczek Canrol?

Opowiedzmy chwilę o nim. Całkowita długość to około 17 cm, co jak widać na zdjęciach jest rozmiarem bardzo przyjaznym. Nie za dużym, nie za mały – w zasadzie dla każdego.  Średnica w najszerszym miejscu to 3,4 cm – czyli również dla większości użytkowniczek będzie ona w sam raz.

Canrol wibrator wielofunkcyjny króliczek

Trzonek ma charakterystyczne wygięcie, przez co po włożeniu od razu naciska lekko (albo mocniej, zależy od was i ułożenia wibratora) na punkt G. O przyjemnościach, jakie potrafi sprawić jego odpowiednie pobudzenie, przekonywać nie musimy. Przynajmniej mamy taką nadzieję… (w razie czego zapraszamy do artykułu Punkt G – damski, sekretny obszar)

Przejdźmy do masażera łechtaczki. Jak widzicie na zdjęciach jest on stosunkowo szeroki. Zazwyczaj wibratory króliczki mają stymulator smukły, tu zaś jest on owalny, mocno rozchodzący się na boki. Obejmuje więc bez problemu nie tylko klitoris, ale także jego okolice, czyli wargi sromowe. Dla części użytkowniczek będzie to przyjemna zaleta, bo lubią stymulację również w tym miejscu. Fakt, że nie dla każdego będzie to zaletą, bo preferują, gdy wibracje uderzają tylko w łechtaczkę. Tu już musicie odpowiedzieć sobie same, co sprawia wam najwięcej przyjemności.
Dodatkowo masażer jest również wypukły, więc jego wypustki dobrze przylegają do ciała, przyjemnie się po nim ślizgając. Nie zapomnijcie tylko o żelu nawilżającym, koniecznie wodnym, by praca wibratora była mocniej wyczuwalna i bardziej przyjazna.

Canrol wibrator wielofunkcyjny króliczek

Jeśli chodzi o obsługę, to ma 7 trybów wibracji i 5 poziomów prędkości. Przełączanie się między nimi jest wygodne i bezproblemowe. Dodatkowo rękojeść ma specjalny otwór na palec, dzięki któremu można wygodnie go chwycić i płynnie nim poruszać. Ułatwia to zabawę solową, jest też udogodnieniem w wielu pozycjach, gdy wibrator trzyma osoba partnerująca.

Ładowanie wibratora Canrol

Takie rzeczy, jak pokrycie z delikatnego silikonu, wodoodporność czy ładowanie przez USB to standard w produkcie tej klasy, więc nie będziemy się nad nimi rozwodzić.

Canrol wibrator wielofunkcyjny króliczek

Naszym zdaniem to bardzo sympatyczny model, o wymiarach pozwalających polecić go przeważającej większości kobiet. Do tego spora wielkość masażera sprawia, że nie skupia się wyłącznie na klitorisie, ale pieści też jego okolice.
Nie zapomnijcie zajrzeć do RANKINGU WIBRATORÓW KRÓLICZKÓW 🙂