Lubicie gadżety skupiające się na stymulacji łechtaczki? Na pewno 🙂 Czy to w czasie zabawy z partnerem, czy dla własnej i solowej przyjemności, stymulator łechtaczkowy po prostu warto mieć pod ręką. Są różne, duże i małe, agresywne i delikatne. Ten jest z gatunku subtelnych, ale bardzo skutecznych. Poznajcie:

Electric Sucking Massager 2.0 stymulator ssący do masażu łechtaczki

Jeśli znacie choć trochę rynek gadżetów erotycznych, to wiecie, że kilka lat temu na popularności zaczęły zyskiwać stymulatory bezdotykowe. To właśnie jeden z ich przedstawicieli.
Na czym polega stymulacja bezdotykowa? Większość masażerów łechtaczki prowadzi do orgazmu przez wibracje. Przyłożenie body do klitorisu sprawia, że ten dosłownie drży z przyjemności, ale przecież nie jest to jedyna droga do rozkoszy. Innym rodzajem jest stymulacja zwana powietrzną, ssącą, bezdotykową. Ona z kolei skupia się na wykorzystaniu podciśnienia i fal powietrza, które dają efekt ssania łechtaczki. Jak widzicie na zdjęciu

Polecamy. Electric Sucking Massager 2.0 stymulator ssący do masażu łechtaczki

nasz stymulator powietrzny ma na końcu specjalny kapturek z otworem. Kapturek przykłada się do łechtaczki, a w otworze powstaje fala powietrza, która zasysa łechtaczkę do środka. Brak wibracji sprawia, że uczucie jest bardziej delikatne, niż w klasycznych masażerach – ale nie mniej emocjonujące.
Ta delikatność oznacza, że po masażer ssący do łechtaczki chętnie sięgną też kobiety, dla których klasyczne wibracje (czy pieszczoty palcami) są mało komfortowe, a nawet bolesne.
Co nie znaczy, że nie polecimy go paniom, które lubią mocniejszą stymulację. W końcu mamy tu 10 programów i te pierwsze są z gatunku leciutkich, ale na wyższych biegach intensywność stymulacji jest wyraźnie większa.

Główne jego zastosowanie to stymulacja łechtaczki i solo seks.

Polecamy. Electric Sucking Massager 2.0 stymulator ssący do masażu łechtaczki

Jest na tyle poręczny, że możecie trzymać go w dłoni podczas seksu penetrowanego, by starania partnera uczynić jeszcze przyjemniejszymi. W końcu wszystkie wiemy, że penis jest OK, ale penis i stymulacja łechtaczki to zwykle fajerwerki…
W rękach partnera również będzie spisywał się dobrze, chociaż samodzielnie najłatwiej naprowadzić go w te miejsca, w których najlepiej „robi swoje”. To jednak dotyczy w zasadzie wszystkich masażerów;) Możecie pieścić nim też sutki – jeśli są wrażliwe, to uczucie będzie z gatunku milutkich.

Electric Sucking Massager 2.0 stymulator ssący jest zaskakująco skuteczny. Większość użytkowniczek nie spodziewa się, że wystarczy dosłownie kilka minut (a nawet mniej) by dojść. Możecie oczywiście bawić się nim długo dłużej, w końcu nie zawsze orgazm jest najważniejszy, jednak jeśli chcecie szybkiej końcówki, to i ją macie w zasięgu ręki.

Polecamy. Electric Sucking Massager 2.0 stymulator ssący do masażu łechtaczki

Stymulator jest na tyle poręczny, że bez problemu mieści się nie tylko w dłoni czy szafce nocnej, ale i bagażu podręcznym, więc bez problemu znajdziecie na niego miejsce w walizce, jadąc na weekend za miasto. W domu używać możecie go z wielką swobodą, jest wodoodporny. W wannie uczucie ssania jest trochę inne, niż „na powietrzu”, ale też bardzo przyjemne. Oczywiście, jak przystało na nowoczesny gadżet erotyczny, jest ładowany przez USB i pokryty silikonem. Pamiętajcie, by mieć ze sobą wodny żel nawilżający. Stymulatory ssące nie dotykają bezpośrednio miejsca, które stymulują, ale kapturek ma kontakt z ciałem. Dużo przyjemniej będzie po nim przesuwać, jeśli zapewnicie sobie odpowiedni poślizg.

Podsumowując któregoś – stymulator ssący daje naprawdę świetne doznania i jeśli szukacie czegoś dla siebie/dla was/na prezent to będzie strzałem w przysłowiową dziesiątkę.