Zawsze będziemy promować sex zabawki, które służą do stymulacji łechtaczki. I nie bez powodu – w końcu TO miejsce genialnie nadaje się do pieszczot i równie cudownie na nie reaguje. Na te delikatne, subtelne i leciutkie, ale także na te mocniejsze i stanowcze. A do nich świetnie nadaje się:

Masażer różdżka Power Massager Wand masażer do stymulacji łechtaczki i całego ciała

Masażery tego typu mają za sobą długą historię. Weszły na rynek kilkadziesiąt lat temu, a ikoniczny model Hitachi produkowany jest do dzisiaj. Na czym polega ich „magiczny” sekret? Po prostu koncentrują się tylko i wyłącznie na łechtaczce i jej okolicach. I robią to bardzo wyraziście…
Tak właśnie jest w przypadku modelu Power Massager, u którego „siła” widoczna jest już w nazwie.
Jest to model ładowany, co sprawia, że jego wibracje są mocne, wyraźnie silniejsze, niż w przypadku modeli zasilanych bateriami. Co prawda nie tak silne, jak w modelach przewodowych, ale te nie dla wszystkich są wygodne. Ten zaś na pewno taki będzie. Rozmiar, jak widzicie na zdjęciu, jest bardzo przyjazny. Masażer ma około 20 cm długości, więc dobrze leży w ręce, czy to kobiecej, czy męskiej.

Polecamy. Power Massager Wand masażer do stymulacji łechtaczki i całego ciała

Jak wygląda masażer do stymulacji łechtaczki?

Główka jest spora, pokryta oczywiście silikonem i może wibrować zarówno delikatnie, jak i naprawdę mocno. Szesnaście programów pracy – każda użytkowniczka znajdzie coś dla siebie. Zalecamy od razu zaopatrzyć się w żel nawilżający, koniecznie wodny, bo różdżki na najwyższych programach są naprawdę silne. Kobiety bardziej wrażliwe mogą próbować stymulacji przez bieliznę. To sprawdzony sposób, by lekko wytłumić siłę drgań.

Rozmiar, mimo że nie jest bardzo duży, pozwala na wygodną stymulację w każdej pozycji. Leżąc na plecach, na brzuchu, na boku – swobodnie dosięgniecie tam, gdzie chcecie. Spójrzmy też na główkę masażera, która jest połączona z body za pomocą cienkiej szyi. Połączenie jest elastyczne, co też zwiększa zakres pozycji wygodnych do soloseksu. A im mocniej przyciśniecie główkę do ciała, tym i wibracje będą silniej odczuwane.

Polecamy. Power Massager Wand masażer do stymulacji łechtaczki i całego ciała

Tym samym tworzywem co główka, pokryta jest rękojeść. Pokrywa ją wzorek w karo, drobne, płytkie nacięcia przez całą powierzchnię. Nie tylko wygląda to ładnie, ale też daje efekt antypoślizgowy. Dłonie mogą być śliskie od lubrykantów czy potu, ale dzięki fakturze i tak macie zapewniony wygodny uchwyt na trzonie masażera.

Dlaczego warto wybrać Power Massager Wand?

Dzięki swoim rozmiarom masażer może towarzyszyć wam zarówno w domu, jak i na wyjeździe. Całościowo nie jest duży, ale jego główka jest na tyle spora, że bez problemu przykryje łechtaczkę i jej okolice. Słabsze programy spodobają się większości kobiet, a mocniejsze tym, które lubią intensywniejsze doznania. Wodoodporność to oczywistość – masażer może wam towarzyszyć równie dobrze pod prysznicem, co w łóżku.

W dodatku jego użyteczność nie ogranicza się wyłącznie do seksu. Różdżka Power Massager ma na tyle dużą siłę, że można używać jej również do masażu relaksacyjnego, czyli do całego ciała. Najlepiej sprawdza się przy masażu karku i pleców, na których ból uskarża się wiele kobiet po całym dniu pracy i obowiązków domowo zawodowych. Tu też rozmiar jest na tyle wygodny, że bez problemu można samodzielnie sięgnąć masażerem w dowolne miejsce na ciele.

Polecamy. Power Massager Wand masażer do stymulacji łechtaczki i całego ciała

Stymulator różdżka Power Massager to nie tylko świetny towarzysz soloseksu, ale i bardzo dobre uzupełnienie gry wstępnej. Wielu facetów ma tendencję do niepoświęcania łechtaczce aż takiej uwagi, jakiej tak naprawdę ona potrzebuje. Z masażerem będzie to dużo prostsze.
Podpowiedź – można nim stymulować również penisa, pieszcząc np. u podstawy czy na kroczu w czasie seksu ręcznego czy ustnego. Można też bezpośrednio na główce, ale wtedy spodziewajcie się błyskawicznego finiszu.