Igraszki w aucie to opcja dla osób, które szukają miejsca na szybki numerek, ale też sposób, by urozmaicić życie erotyczne i wyjść z inicjatywą poza sypialnię. Jest to bez wątpienia ciekawe przeżycie, doświadczenie, które można z wypiekami na twarzy wspominać po latach — seks w samochodzie dostarcza niezapomnianych wrażeń, ale może też okazać się niepowodzeniem. Dlatego, zanim podejmie się tego typu aktywność, warto się odpowiednio przygotować i wiedzieć, czego można się spodziewać.

Seks w samochodzie – gdzie wybrać się na tego typu uciechy?

Decydując się na numerek w samochodzie, należy wybrać ustronne miejsce, by nie został przyłapanym przez przypadkowych gapiów. Nocna pora również sprzyja intymności, więc dobrze wybrać się na przejażdżkę po zmierzchu.

Najbezpieczniej byłoby rozpocząć swoje seksualne samochodowe przygody, testując siedzenia w aucie zaparkowanym we własnym garażu lub na swojej posesji. Jednak nie każdy dysponuje takimi możliwościami. Często pojazd wybierany jest ze względu na to, że kochankowie nie mają się gdzie podziać, brakuje im miejsca, w którym mogliby dać się swobodnie ponieść uciechom. Leśne parkingi, bezpieczne peryferia i opuszczone zakątki, w których nie natrafi się na postronnych obserwatorów, będą w takiej sytuacji dobrą opcją.

Niektóre osoby lubią czuć adrenalinę związaną z ryzykiem bycia przyłapanym – wzmaga to w nich podniecenie. Jednak należy pamiętać o tym, że seks w miejscu publicznym jest kwalifikowany jako nieobyczajny wybryk, czyli zachowanie, które lekceważy zasady życia społecznego. Tego typu atrakcje mogą się wiązać z otrzymaniem mandatu. Jego wysokość wynosi obecnie nawet do 1500 zł.

Szybki seks w samochodzie

Spontaniczny szybki sex w samochodzie może być jednym z erotycznych marzeń, które chce się zrealizować, jednak bardziej bezpieczną opcją jest przygotowanie się do amorów. Istotną sprawą jest nie tylko wybór miejsca, ale też zadbanie o inne kwestie, które wpływają na komfort zabawy i pozwalają ograniczyć stres oraz uniknąć ewentualnych wpadek.

  • Z pewnością przydatny będzie koc lub pled, którym można wyścielić siedzenia, czy też przykryć zimne i wystające elementy pasów bezpieczeństwa. Materiał zabezpieczy tapicerkę przed ewentualnymi plamami.
  • Mokre chusteczki są niezastąpione w sytuacji, gdy po akcji nie można się umyć – trzeba o nich pamiętać.
  • Sex w samochodzie najlepiej uprawiać przy lekko uchylonym oknie, by uniknąć zaparowanych szyb i mieć dostęp do świeżego powietrza.
  • Warto sprawdzić ustawienie foteli, zanim wyruszy się na harce i wybrać tylne siedzenie – jest to bezpieczniejsza i bardziej wygodna opcja.
  • Osoby preferujące uprawianie miłości przy muzyce, powinny zadbać wcześniej o to, by przygotować playlistę, uniknie się przypadkowych kawałków, które mogłyby zupełnie nie pasować do okoliczności, psuć nastrój i wybijać z rytmu,
  • Samochód po seksie, jak i przed nim należy posprzątać. Czyste, zadbane i pachnące miejsce zdecydowanie bardziej sprzyja erotycznym uniesieniom, nawet jeśli to tylko szybki numerek.
  • Należy pamiętać również o zabezpieczeniu i środkach nawilżających. Można wspomagać się żelami przedłużającymi erekcję oraz rozmaitymi akcesoriami i zabawkami, szczególnie gdy planuje się dłuższe sex spotkanie.
  • Rozmiar ma znaczenie – jeśli jest taka możliwość, do tego typu aktywności lepiej wybrać większy pojazd. Erotyczne aktywności w Tico mogą być trudne do zrealizowania, choć dla chcącego nie ma rzeczy niemożliwych, bywają i amatorzy samochodowego seksu, którym tego typu wyzwania nie są straszne.
  • Istotny jest również odpowiedni ubiór. Zdejmowanie wszystkich elementów garderoby nie jest polecane. W sytuacji, gdyby ktoś mógł nas zauważyć, zdecydowanie łatwiej opuścić sukienkę czy zapiąć rozporek, niż szukać zagubionych majtek pod samochodowymi siedzeniami.

Jak uprawiać seks w samochodzie – jakie pozycje wypróbować?

Podczas miłosnych uniesień ograniczenia związane z brakiem miejsca są frustrujące. Kierownica wbijająca się w plecy przerywa zabawę, a przesiadki w trakcie akcji mogą obniżyć poziom pożądania i wybić z erotycznego nastroju. Lepiej od razu przenieść się na tylne siedzenie i wypróbować polecane pozycje. Sex w samochodzie można uprawiać na jeźdźca zarówno tyłem, jak i przodem. To jedna z najwygodniejszych konfiguracji. Jeśli dysponuje się większą przestrzenią do przetestowania, jest również pozycję na pieska lub na łyżeczkę.

Sposobem na to, jak uprawiać sex w samochodzie, nawet w najmniejszym pojeździe jest wspólna masturbacja. Można pieścić partnera, partnerkę, wygodnie siedząc, nie trzeba za wiele się rozbierać. Gdyby ktoś się zbliżał, szybko przerywa się zabawę. To najbezpieczniejsza forma seksualnych aktywności w aucie. Tego typu aktywność może być traktowana jako gra wstępna lub zbliżenie, które prowadzi do finału. Jest szczególnie polecane osobom niemającym doświadczenia w samochodowych igraszkach. Warto je przetestować na początku swoich przygód z erotycznymi doświadczeniami w miejscach publicznych.

Wariantów erotycznych zabaw jest jeszcze więcej. Jedną z opcji jest seks oralny, można też uprawiać miłość, opuściwszy pojazd. Jeśli warunki pozwalają i miejsce jest dostatecznie odosobnione, opieranie się o samochodową maskę, stwarza nowe pole do miłosnych konfiguracji.

Sex w samochodzie dostarcza wrażeń, które ożywiają życie erotyczne. To sposób, by przepędzić rutynę ze związku, dodać pikanterii relacji. Przejażdżka z finałem jest na liście erotycznych fantazji wielu osób, zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Jeśli wybierze się odosobnione miejsce i odpowiednio przygotuje, może to być niezapomniane doznanie, które jeszcze bardziej zbliży kochanków do siebie.