Striptiz… Coś, co rozpala męskie zmysły i wyobraźnię. Kobiecą rzadziej, ale nie dlatego, że nie lubią wijących się przed nimi męskich ciał – po prostu panowie nie są zbyt skłonni do erotycznego tańca. Nic dziwnego, że na „babskich wieczorach” w klubach ze striptizem panuje nieraz solidny tłok, a atmosfera jest bardzo swobodna i gorąca… 

Striptiz w domu – graj, muzyko

Przy profesjonalnym striptizie wskazane jest świetne ciało i duże umiejętności. W takim, który robi dla siebie dwoje kochających się osób, już niekoniecznie. Kocie ruchy, ekstra giętkość i uwodzenie całym ciałem też nie musi być 10/10. Jest jednak jedna rzecz, bez której – według nas – dobry striptiz się nie obejdzie. Mianowicie muzyka. 

I tu opcje są różne. Bo striptiz może być sensualny, z powolnym odkrywaniem ciała, czasem ponownym jego zakrywaniem, pozwoleniem ledwie na rzut oka i pozostawianiem cały czas poza zasięgiem rąk. Może też być żywiołowy, z potrząsaniem tym i owym, pozwalaniem na dotyk i pieszczoty, agresywny, dominujący. Pełen artyzmu lub po prostu skupiony na dobrej zabawie i kolejnej z ciekawych rzeczy, które można robić dla przyjemności swojej czy połówki. 

Przejrzeliśmy rankingi piosenek do striptizu, prezentowane przez różne serwisy i wybraliśmy z nich nasze typy. Znajdziecie tu coś spokojnego, coś mocniejszego, ale w rytm każdej z tych piosenek można zrobić naprawdę fajny striptiz.

Nelly – Hot in Here 

Gorąco tu, ależ tu gorąco… Piosenka przenosi nas do klubu nocnego i sprawia, że chce się podrygiwać, ocierać o siebie, zrzucać kolejne elementy ubrania. O tak… 

Marvin Gaye – Let’s Get It On

On/a tańczy w rytmie soulu, kiwając się zmysłowo, a na podłodze lądują kolejne elementy stroju. Jest tu moc zmysłowości, a piosenka będzie też niezła do przytulanego tańca, w których rozbierać będziecie się wzajemnie.

Sprawdź świece do masażu erotycznego:

Robert Palmer – Addicted to Love 

Klasyk i evergreen z pazurem. Podniecający głos i szorstki riff gitary sprawiają, że to piosenka do striptizu energicznego i żywiołowego.

Beyoncé – Partition

Królowa R’n’B przenosi nas w klimat kabaretu, a sama piosenka świetnie nadaje się do striptizu w eleganckiej bieliźnie i przy zmysłowym świetle świec.

Olejki do masażu – uzupełnienie zmysłowej nocy

Christina Aguilera, Lil’ Kim, Mya, Pink – Lady Marmalade

No, ale będąc w klimacie występów rodem z francuskiego kabaretu, nie można pominąć tego songu. Piękne głosy, cudne stroje na klipie, wyrazisty rytm – świetna piosenka do striptizu dla kobiet, które faktycznie umieją tańczyć i nieźle się ruszać. A jeśli nie – to nic szkodzi 🙂

Peggy Lee – Fever

Dość spokojna piosenka, ale tytułowa gorączka będzie was na pewno rozpalała. Piosenka zmysłowa, romantyczna, a jednocześnie prosta muzycznie i z wyraźnymi taktami, co czyni z niej dobrą piosenkę do striptizu nawet dla osób, które muzycznymi geniuszami nie są.

Jako uzupełnienie zmysłowego tańca polecamy bieliznę erotyczną: