Praca, obowiązki, częste wyjazdy, czy mieszkanie w różnych miejscowościach powodują, że zaczynamy szukać alternatyw dla standardowych metod uprawiania seksu. Odległość uniemożliwia fizyczne kontakty, jednak rozwój cyfryzacji pomaga pokonać przeszkody i znaleźć rozwiązania dla tego problemu.

Zabawy przez telefon i Internet mogą być jeszcze ciekawsze, gdy skorzysta się z nowoczesnych gadżetów. Sprawdź, jakie akcesoria mogą być przydatne w zaspokojeniu potrzeb erotycznych, gdy przebywacie daleko od siebie i w jaki sposób można sprostać wyzwaniom związanym z rozłąką.

Sexting – wiadomości, które rozbudzają wyobraźnię

Jednym ze znanych od lat ze sposobów na to, by dodać pikanterii relacji, jest wysyłanie sms-ów z erotycznymi podtekstami. Subtelne sugestie i flirt, czasem nabiera rumieńców i przekształca się w erotyczne rozmowy, które mogą być okraszone seksownymi obrazkami i filmikami. Sex pogaduszki prowadzone są przez wiadomości tekstowe, mogą też przenieść się na czat lub być prowadzone za pośrednictwem komunikatorów. Tego typu rozmowy podnoszą temperaturę w związku, mogą stanowić grę wstępną lub być ciekawym wstępem do rozwinięcia relacji.

Sexting przyjmuje rozmaitą formę od delikatnych seksualnych aluzji po namiętne, czy wręcz wyuzdane pogaduszki z pieprzykiem. Uprawiając dirty talk, należy mieć pewność, że osoba, do której piszemy, chce uczestniczyć w wymianie wiadomości o takim charakterze. Osoby, które lubią ten rodzaj seksualnych aktywności, przestrzegają przed ewentualnym pomyleniem kontaktów i wysłaniem sprośnych sms-ów do innej osoby, emocje mogą zaburzać koncentrację i łatwo o wpadkę.

Zabawy przez kamerkę – sposób na seks w związku na odległość

Kolejnym sposobem na seks na odległość jest komunikacja przez kamerkę. Wspólna masturbacja może być ciekawym przeżyciem nie tylko dla osób, które nie mogą się spotkać, ale też urozmaiceniem doznań dla pary, która pragnie przegnać rutynę z sypialni. Tego typu zabawa jest jak randka tylko w formie online, do której specjalnie się przygotowujemy, by zrobić wrażenie na partnerze. Wybór odpowiedniej muzyki w tle, makijaż, strój i bielizna, a także scenografia wpływają na odbiór i pomagają podkręcić wrażenia tak jak i dodatkowe rekwizyty.

Dzięki możliwościom nowoczesnych technologii można zabrać partnera lub partnerkę do wanny lub pod prysznic, robiąc transmisję online, urządzić dla drugiej osoby striptiz, czy też podkręcić akcję wspólnie fantazjując, dotykając się namiętnie, szepcząc i podglądając, co druga strona robi. Mimo że fizycznie nie jest się blisko, buduje się między sobą niezwykłą intymność, odsłania przed sobą, pozwala patrzeć drugiej osobie na siebie w chwilach największych uniesień. Rozładowanie emocji i szczytowanie podczas masturbacji sprzyja zdrowiu. To forma na odreagowanie, pozbycie się stresu i spędzenie miło czasu z bliską osobą. Jest to też sposób, by zacieśniać więzy w sytuacjach, które wymuszają fizyczną rozłąkę.

Zabawki i gadżety, które wspomagają seks na odległość

Seks w związku na odległość może być dodatkowo wzbogacony o rozmaite akcesoria. Używanie ich to szansa, by poczuć, że druga osoba realnie uczestniczy w igraszkach. Nie tylko widzimy i słyszymy siebie, ale też możemy zdalnie sterować gadżetami i wpływać na odczucia partnera, co jest ciekawym doświadczeniem i sposobem na dostarczenie sobie i kochankowi intensywnych przeżyć.

Przykładem tego typu przydatnych zabawek jest masażer łechtaczki sterowany aplikacją, którą instaluje się w telefonie lub tablecie. Ten zgrabny przedmiot wibruje i pobudza wrażliwe na dotyk ciało. Działa w wielu różnych trybach. Ciekawą opcją jest to, że można go wykorzystywać również bezdotykowo – gadżet napierając powietrze na łechtaczkę, dodatkowo ją stymuluje.

Dużą popularnością cieszą się wibratory króliczki, które również mogą być obsługiwane wirtualnie. Regulując prędkość i moc wibracji można zafundować partnerce silny orgazm i nasycać się widokiem jej ciała w ekstazie.

Kolejnym z przedmiotów polecanych przez osoby uprawiający seks na odległość są kulki gejszy. Działanie tradycyjnych modeli opiera się na tym, że są w środku obciążone i drgają podczas poruszania. Warianty, które są sterowane za pomocą aplikacji, dodatkowo wibrują w różnych trybach.

Kulki gejszy można sobie zaaplikować i wyjść na spacer czy zacząć sprzątać mieszkanie. Napływ wzmożonych doznań będzie podniecającą niespodzianką. Poza przyjemnościami płynącymi z używania tego gadżetu dodatkowym plusem jest wzmacnianie mięśni Kegla. Codzienny trening jest zalecany. Partner może przypominać o tego typu aktywności, gdy tylko posiada odpowiednie oprogramowanie do sprzętu.

Dla panów również dostępne są specjalne urządzenia uprzyjemniające pieszczoty. Należą do nich m.in. rozmaite masturbatory. Można z nich korzystać w czasie wspólnych pieszczot. Materiał, z którego są wykonane nowoczesne przyrządy, doskonale imituje kobiece ciało, a rozmaite funkcje takie jak np. pulsowanie, wibracje, rotacje, czy też ogrzewanie i ssania wzmagają odczucia. Są ciekawym elementem wirtualnych igraszek.

Tego typu akcesoria doskonale nadają się na prezent. Można je zakupić w salonie erotycznym, wybierając adres dostawy partnera lub partnerki. Taki podarunek z pewnością zainspiruje do spędzenia wolnych chwil wspólnie przed ekranem komputera.

Sex na odległość bywa ratunkiem dla związku, może pomóc podtrzymać relację. Elementy erotycznej zabawy mogą być grą wstępną, stanowić przystawkę przed daniem głównym w postaci namiętnego spotkania na żywo. Ważne jest, by w tego typu zabawach zachować ostrożność. Obnażanie w Internecie i niegrzeczne zabawy, a także sms-y, zdjęcia i filmy mogą trafić w niepowołane ręce. Seksualne wirtualne aktywności wymagają pełnego zaufania do drugiej osoby.