Przyznajmy szczerze, że wibrujące jajeczka waginalne nie należą do gadżetów bardzo popularnych. Nie za bardzo da się ich użyć do penetracji jak wibratora, nie są tak sprawne w stymulacji klitorisu jak masażery łechtaczki. Co nie znaczy, że nie mogą pokazać pazura. Przykładem tego może być zaś chociażby dzisiaj prezentowany model.

FOXSHOW Vibrating Silicone Love Egg bezprzewodowe jajeczko wibrujące z funkcją ogrzewania

To wysokiej jakości jajeczko, które może być używane na różne sposoby. Powinno trafić w gusty kobiet lubiących zarówno stymulację waginalną, jak i łechtaczkową. W dodatku można go używać również z korzystając dla zdrowia i poprawy życia erotycznego.

FOXSHOW Vibrating Silicone Love Egg bezprzewodowe jajeczko wibrujące z funkcją ogrzewania

Wymiary jajeczka są bardzo przyjazne, co zresztą możecie zobaczyć na zdjęciach. Ma 15 cm długości całkowitej, jednak „ogonek” (czyli antenka zdalnego sterowania) zajmuje połowę. Średnica też jest w sam raz nawet dla kobiet nie mających zbytniego doświadczenia z gadżetami erotycznymi. Jednym słowem jest to zabawka praktycznie dla każdej pani.

Jak korzystać z FOXSHOW Vibrating Silicone Love Egg?

Jak z niej korzystać? Jajeczko wibrujące najpierw należy potraktować środkiem nawilżającym, wodnym oczywiście. Następnie sugerujemy nie spieszyć się z wkładaniem go do środka. Lepiej najpierw oswoić się z nim i poznać jego „metody” pracy. Bierzemy je więc w dłoń, włączamy najniższy program i powoli przesuwamy po wzgórku łonowym, po wargach oraz oczywiście po łechtaczce. Szybko przekonacie się, że chociaż nie jest to klasyczny masażer łechtaczkowy, to jednak w takiej stymulacji również spisuje się uroczo. Jeśli będzie trzymany za zwężenie na końcu, to bez większych problemów uda się nim także odwiedzić wejście do pochwy, które jest przecież bardzo wrażliwe i unerwione. Można nawet pokusić się o płytkie ruchy penetracyjne, na przemian z masażem łechtaczki. Dziesięć trybów – sterowanych pilotem lub głosowo – to całkiem sporo, by zadbać o swoje potrzeby. Racze nie będzie też wielkiego problemu z tym, by w towarzystwie jajeczka szczytować, a przecież nawet jeszcze nie zostało użyte do tego, do czego teoretycznie miało służyć.

FOXSHOW Vibrating Silicone Love Egg bezprzewodowe jajeczko wibrujące z funkcją ogrzewania

Przejdźmy więc do dalszej części zabawy i walorów użytkowych jajeczka. Niech wejdzie głębiej, skryje się w ciele, wygodnie usadowi przy dnie waginy. Jego rozmiary są tak małe, że zupełnie nie krępują ruchów, czego się nie da przecież powiedzieć np. o wibratorach. Ze środka wystaje jedynie cieniutki ogonek, za pomocą którego możecie po skończonej zabawie wyjąć jajeczko. Co dalej? Odpowiedź zależy tylko od waszej preferencji i wyobraźni.
Jajeczko wibrujące może być używane w czasie zabawy solo – w zasadzie w dowolnej pozycji, siedzącej, leżącej, stojącej. W wannie, przed telewizorem, ekranem komputera czy też w łóżku. Zostawia obie ręce wolne, więc można ich użyć, do czego tylko zapragniecie. Pieszczoty piersi, łechtaczki, przewijanie filmu, który stanowić będzie dla was inspirację do fantazji erotycznych? Wszystko jest możliwe. Jeśli używacie jajeczka z partnerem, to również jego kompaktowe wymiary będą dużą zaletą. Niknie w środku, więc możecie swobodnie pieścić się w dowolny sposób, a jego praca będzie rozpalała zmysły i pożądanie. Może być świetnym dodatkiem w czasie miłości francuskiej, a może być użyte wraz z kajdankami, by doprowadzać kobietę na skraj orgazmu, ale nie pozwolić jej go przekroczyć (do czasu oczywiście).
Jeszcze bardziej pikantnym zastosowaniem – chociaż oczywiście nie dla każdego polecanym – jest używanie jajeczka w miejscach publicznych. Na przykład na spacerze czy na zakupach. To może być bardzo ekscytujące, chociaż lepiej nie dać się ponieść za daleko i finał przeżyć już we dwójkę (lub solo, jak wolicie).

FOXSHOW Vibrating Silicone Love Egg bezprzewodowe jajeczko wibrujące z funkcją ogrzewania

Tak, wibrujące jajeczka zdecydowanie są zbyt rzadkimi gośćmi w kobiecych sypialniach. Zmieńcie to, weźcie ze sobą ten model, a nie pożałujecie.

Wibrator jajeczko – najważniejsze informacje techniczne

Na koniec jeszcze garść informacji technicznych. Jajeczko jest sterowane pilotem lub głosowo. Ładowane przez USB, co daje długi czas pracy i mocne wibracje. Jest oczywiście wodoodporne, chociaż pilot już nie, o czym warto pamiętać, zanim wskoczycie z nim do wanny. Ciekawą opcją jest nagrzewanie – wchodzi wtedy w ciało już cieplutkie i milutkie od delikatnego silikonu. Rozmiarowo jest większe niż np. kulki gejszy, ale dzięki temu można je wykorzystać do stymulacji łechtaczki i płyciutkiej penetracji. Zresztą nadal te rozmiary są nieduże – w środku odczuwalne jest około 8 cm długości.

Jeszcze filmik: