Wibratory dla par, mimo swej nazwy, tak naprawdę przeznaczone są głównie dla kobiet. W dodatku „pary” wcale przy tym nie potrzebujących, singielki też mogą ich używać z wielką skutecznością. Jednak jeśli faktycznie uda się zaprząc do pracy i takowy wibrator i partnera – gwarantowana przyjemność najwyższych lotów.

Wibrator dla pary – jak działa?

Wibrator dla par Satisfyer Partner

Mają na tyle charakterystyczny kształt, że nie sposób pomylić ich z żadnym innym rodzajem wibratorów dla kobiet. Oglądane z profilu przypominają w wyglądzie literkę U, może troszkę niekształtną, bo ramiona nie do końca są równe. W tych ramionach kryje się ich czar. Jedno przeznaczone jest do stymulacji łechtaczki, drugie pobudza waginalnie, szczególną uwagą darząc punkt G (pisaliśmy o nim więcej w artykule Punkt G damski, sekretny obszar).

Ich działanie jest o tyle pożądane, że tak naprawdę dla większości kobiet to nie penetracja, a stymulacja łechtaczki jest najpewniejszą drogą do orgazmu. Używając wibratorów dla par można z powodzeniem połączyć te dwie funkcje, co znacznie ułatwia szczytowanie. A nawet jeśli nie do niego zmierzacie, bo przecież nie ma takiego obowiązku, to na pewno zwiększa przyjemność z igraszek. Dlatego też wibrator dla par opinie zbiera bardzo dobre  i jest niezwykle lubiany przez użytkowniczki.

Jednoczesna obecność w pochwie penisa i końcówki wibratora może budzić obawy o komfort kobiety. W większości są one bezpodstawne. Końcówka waginalna jest płaska, na tyle sprężysta, by przylegać do ścianek pochwy, więc  na członka zostaje wystarczająco dużo miejsca. Albo na inny gadżet, typu wibrator, dildo, strap-on. Nie ma nigdzie powiedziane, że musi to być wibrator dla pary heteroseksualnej.

Dlaczego warto kupić wibrator dla par?

Według nas najważniejszym ich plusem jest możliwość mocnej i wygodnej stymulacji kobiety. Może ona zacząć się już w czasie gry wstępnej, a później trwać również podczas właściwego stosunku. Kobiety bardzo często potrzebują więcej starań, niż mężczyźni mogą im dać – stąd przecież taka popularność akcesoriów erotycznych. A wibratory dla par nie wymagają przytrzymywania dłonią, świetnie dopasowują się do ciała, zwracając przy tym pełną swą uwagę na jakże wrażliwe miejsca.

W czasie klasycznego stosunku ciężko jest na przykład o pobudzenie punktu G,  ilość pozycji, w których jest to możliwe jest ograniczona. Również o pieszczotach łechtaczki nie każdy partner myśli, nie każda kobieta ma ochotę na autostymulację. Wibrator dla par właśnie o te miejsca zadba…

Nie zapominajmy o mężczyźnie. Delikatne wibracje na członku są bardzo stymulujące, przekonał się o tym każdy facet, który przyłożył do penisa wibrator czy masażer łechtaczki partnerki. Dodatkowo obecność końcówki trochę zmniejsza średnicę pochwy, więc w ciaśniejszym środowisku członek też jest lepiej dopieszczony.

To najbardziej funkcjonalne akcesoria erotyczne, jakich można używać podczas penetracji. Są stosunkowo nowe na rynku, więc też technologicznie zaawansowane. Dopracowane, dopieszczone, korzystające z takich rozwiązań jak bezdotykowe masażery łechtaczki czy sterowanie aplikacją, pozwalające na uprawianie seksu na odległość i dające niesamowitą mnogość sposób pracy.

Brak partnera – stały czy tymczasowy – nie jest żadną przeszkodą w używaniu tych cacek. Jako że nie wymagają podtrzymywania, to umożliwiają masturbację hands free, z wolnymi rękami. A to pozwala na bardzo swobodny wybór pozycji, zaangażowanie innych, ulubionych akcesoriów erotycznych czy sexting.

Szukając nowych sposobów na seks, grę wstępną czy masturbację pamiętajcie o wibratorach dla par. Mogą dać naprawdę wiele radości.

Dla par przeznaczyliśmy też artykuł Dziś seksu nie będzie, który nie jest tak straszny, jak brzmi jego tytuł.