Walentynki to nie tylko dobra, ale wręcz oczywista okazja, by prócz romantycznych uniesień zająć się sferą ciała i jego rozkoszy. Seks to zdrowie, przyjemność, bliskość dwojga partnerów. Z których każdy, i on i ona, ma jakieś marzenia i fantazje erotyczne. Czy może więc być lepsza chwila na ich spełnienie? Wszak walentynkowy wieczór sam prosi się o jakieś pikantne elementy.

Bielizna erotyczna, która spełni fantazje erotyczne panów i pań

Fantazje erotyczne wcale nie muszą sięgać daleko, angażować innych osób czy egzotycznych miejsc. Nieraz są bardzo prozaiczne, a do ich spełnienia wystarczy nic więcej, jak tylko… bielizna erotyczna. Panowie, wbrew pozorom, bardzo często fantazjują o swoich stałych partnerkach, ale za to ubranych (czy może rozebranych?) w inny niż zazwyczaj sposób.

Marzy im się wyzywająca bielizna erotyczna, jaką często widzą na modelkach czy aktorkach w tajemnicy oglądanych filmów. Te ciuszki często są mikroskopijne, więcej odsłaniające, niż zasłaniające, posiadające odważne wycięcia, zdobne koronkami i przejrzystymi siateczkami. To panów kręci bardzo, wszak są wzrokowcami i każdy taki impuls może postawić ich w gotowości bojowej.

Seksowna bielizna, jak prezentowane wyżej bodystocking Obsessive, zawsze robi wrażenie na mężczyznach. Inną, bardzo popularną, fantazją z kręgu ciuszków, są przebieranki. Panie chętnie obejrzałyby swego partnera w roli seksownego striptizera albo władczego policjanta, panowie fantazjują o udzielających pierwszej pomocy pielęgniarkach czy stewardessach, z którymi można odlecieć do nieba. Spróbujcie czasem stać się kimś innym – to naprawdę prosty sposób na podkręcenie związku.

Seks w miejscach publicznych

Innym klasycznym przykładem fantazji erotycznych jest seks w miejscu publicznym. Fantazjują o nim i panowie i panie, te drugie często wyobrażając sobie zresztą nie partnera, ale zupełnie nieznajomego mężczyznę. Ale zapomnijmy o nieznajomych – a przynajmniej w Walentynki… Jest wiele miejsc, gdzie można uprawiać namiętny i gorący seks, często jeszcze mocniej podniecający przez fakt, że można zostać przyłapanym. Plaża, las, przebieralnia w sklepie, ubikacja w knajpce, klatka schodowa, balkon… Niestety, pogoda w Walentynki jest mocno zniechęcająca do wcielania ich w życie. Ale… można użyć pośrednika.

Wibrujące jajeczko to gadżet, który noszony jest przez kobietę w waginie. Na tyle nieduży, by można było robić z nim praktycznie wszystko, od domowych obowiązków, po zakupy, spacer czy grę wstępną. I taka właśnie zabaweczka może być bez problemu użyta do stymulacji w miejscach publicznych. Oddając partnerowi pilota kobieta pozwala się dyskretnie pieścić, a nikt z postronnych nie będzie wiedział, co tak naprawdę dzieje się w jej majteczkach i w jej głowie. Już sama świadomość możliwości przeżycia orgazmu wśród tłumu nieznajomych jest bardzo ekscytująca, a jajeczko można nosić naprawdę długo. Taka gra wstępna to odważna fantazja, a jej spełnienie jest zaskakująco łatwe.

Gadżety erotyczne

Kolejna częsta fantazja to obecność w łóżku gadżetów erotycznych. Ich użycie częściej proponują mężczyźni niż kobiety, chociaż to właśnie przez kobiety są zazwyczaj używane. Wibratory czy masażery łechtaczki coraz częściej pojawiają się w sypialniach. Panowie uwielbiają patrzeć, jak kobiety używają ich na sobie, jak zaznają z nimi rozkoszy i doprowadzają się do orgazmu. Nie wszystkie panie uważają to za dobry pomysł, a przynajmniej do czasu, gdy faktycznie odważą się spróbować. I wtedy okazuje się, że wibrator jest doskonałym towarzyszem nie tylko zabaw z partnerem, ale też w pojedynkę. To z jego pomocą przeróżne fantazje uzyskują bardziej realne i namacalne oblicze. Popatrzcie na ten model:

To wibrator realistyczny, nawet bardzo, świetnie oddający wygląd prawdziwego penisa. Wykonany z mięciutkiej cyberskóry, delikatny w dotyku, ale solidny w rozmiarach. Bardzo wygodny w obsłudze – ma przyssawkę do mocowania w pionie, główkę, która obraca się w środku kobiety i pilota, by obsługa była bajecznie prosta i komfortowa. Zdradzimy wam jego imię. To Apollo. Czyż nie wygląda bosko?

Jeśli jednak jest dla was zbyt duży i dosłowny, to sięgnijcie po ten model:

To bezdotykowy stymulator Satisfyer – używa ciśnienia fal powietrza, by naciskać na łechtaczkę i pobudzać ją bardzo głęboko, mocno, ale jednocześnie robi to subtelniej niż klasyczne masażery. Ma zresztą także i tę drugą opcję, czyli wibracje, więc możecie stosować go na przeróżne sposoby. Ten bezdotykowy masażer łechtaczki jest sterowany aplikacją, więc kontrolę nad nim można oddać partnerowi i pozwolić mu się pieścić. Nawet jeśli Walentynki spędzacie osobno, może robić to zdalnie, z przysłowiowego drugiego końca świata.


Erotyczne gadżety są coraz powszechniejsze i coraz bardziej akceptowalne. Łatwo przechodzą od zakazanej fantazji do czegoś, czego się po prostu używa by mieć większą przyjemność z seksu. Nie krępujcie się po nie sięgać.

Seks analny – męska fantazja

Inną typowo męską fantazją jest seks analny. Mało który mężczyzna nie ma na niego ochoty i nie próbuje, choć raz, zainicjować go. Kobiety często godzą się na niego bez większego przekonania, bo faktycznie nie budzi on zbyt czystych skojarzeń, może powodować dyskomfort a nawet być bolesny. Ale to wtedy, gdy partner jest mało doświadczony, niezbyt rozsądny i wiedzę o seksie analnym czerpie z filmów erotycznych. W rzeczywistości trzeba sporo nauczyć się o swoim ciele, by móc czerpać przyjemność z takiego zbliżenia. Zacząć też lepiej nie od członka partnera, a od jakiejś zabawki erotycznej. Na przykład:

Korek analny wibrujący, na przyssawce, obsługiwany pilotem. Można włożyć go w pupę podczas gry wstępnej, gdy kobieta jest już mocno podniecona i rozluźniona. Nosić później w czasie pieszczot albo nawet seksu i przekonać się, jakie naprawdę płyną z tego odczucia. Nie spieszyć się nic a nic, pozwolić ciału przyzwyczaić do obecności nowego gościa. Panowie zaś, jeśli uważają seks analny za tak wielkie źródło przyjemności, mogą skorzystać z okazji i też wziąć korek na jazdę próbną. W końcu od partnerek oczekują otwarcia na nowe doznania, mogą też je okazać, czyż nie?

Inną fantazją, która nie wymaga wielkiego zachodu, acz umiejętności są mocno wskazane, jest seks oralny. Często pojawia się w marzeniach kobiet, pragnących, by partner poświęcił im dużo uwagi, nie spieszył się, nie był zachłanny, potrafił odczytywać sygnały, jakie daje jej ciało. Panowie też mają takie fantazje, bardziej jednak oczekując zachłanności i okazywania podziwy dla swej męskości podczas takiej zabawy. W fantazjach kobiet dużą rolę gra także romantyczny seks. Czyli coś, na co zazwyczaj brak czasu. Celebracja rozbierania się, dużo pocałunków, czułych spojrzeń, słów zachwytu nad ciałem, ale i samą kobietą. Mile widziana jest obecność nastrojowej muzyki, miły zapach – nie tylko świec, ale i partnera – a do tego szampan i róże. Wypisz wymaluj to, z czym kojarzą się Walentynki.

A tutaj mamy dla was garść pomysłów na seksowne prezenty Walentynkowe.