Bardzo duży odsetek mężczyzn uważa, że ma zbyt małego penisa. Zazwyczaj tak naprawdę nie ma się czym przejmować… Jednak jest też w pełni zrozumiałe, że panowie chcieliby pokazać się swoim partnerkom z jak najlepszej strony. By to osiągnąć, sięgają po różne środki, z których najpopularniejszym bez wątpienia jest pompka do powiększania penisa. Ale czy to działa?

Jak działa pompka do penisa?

Zasada działania tych akcesoriów opiera się na wytwarzaniu podciśnienia. Głównym elementem każdej pompki do penisa jest specjalny cylinder, do którego wchodzi członek. By wytworzyć w nim podciśnienie, musi być ściśle przyciśnięty do ciała. Oraz oczywiście posiadać odpowie mechanizm – w prostszych modelach jest on ręczny, w droższych mechaniczny. Stąd też bierze się inna nazwa tego akcesorium – pompka próżniowa do penisa.

Podciśnienie sprawa, że do penisa napływa więcej krwi, staje się on twardszy, większy (o budowie penisa i mechanizmie powstawania erekcji traktuje wpis Penis – budowa i najczęstsze schorzenia). W tym momencie na pewno widać, że pompka powiększająca do penisa działa. Różnica w porównaniu do „normalnego” wzwodu, a do tego osiągniętego w pompce na penisa jest zauważalna. Zwiększony napływ krwi do żył, naczyń krwionośnych, ciał jamistych nie trwa oczywiście wiecznie, ale pompowany penis nawet przez kilka godzin może być bardziej efektowny.

Jak używać pompki do penisa?

Efekt powiększający pompki można wykorzystać na dwa sposoby.
Pierwszy z nich to używanie jej jako pompki do powiększania członka. Regularne ćwiczenia z pompką mogą sprawić, że przyrost rozmiaru utrzyma się. Jeśli chodzi o efekt powiększający pompki do penisa opinie są jednoznaczne – potrzebna jest cierpliwość. Wymaga to przynajmniej kilku tygodniu regularnych sesji mniej więcej po 15 minut co 2-3 dni. Jednak i tak nie można założyć, że pompka do powiększania członka efekt da gwarantowany. Kwestia co daje pompka do penisa na stałe jest przedmiotem sporów wśród mężczyzn. Są tacy, którzy twierdzą, że pompka penisa im powiększyła, a inni nie zauważają takiego efektu.

Można jednak wykorzystywać je także w inny sposób. Mianowicie bezpośrednio przed stosunkiem (albo masturbacją – Zaskocz swojego mężczyznę – podaruj mu masturbator) używać pompki do penisa by powiększył swój rozmiar. Nie przejmując się, że pompka do penisa efekt daje bez trwałości, ale mimo to ciesząc zwiększonym rozmiarem. Opinie co do takiego działania są bardzo pozytywne – pompki można użyć nawet godzinę przed seksem, a wzwód  jego czasie i tak może być większy niż zazwyczaj. Pompka do penisa jest także skutecznym sposobem radzenia sobie z niektórymi zaburzeniami erekcji, głównie wynikającymi z przemęczenia czy stresu.

Używając pompki powiększającej członka albo pompki erekcyjnej do penisa, pamiętać trzeba o przestrzeganiu zalecanego czasu i odpowiednim doborze podciśnienia. Zbyt długi czas z pompką może odnieść niekorzystny wpływ na członka, tak samo jak zbyt mocne pompowanie penisa. Wszelkiego typu przekrwienia naczyń krwionośnych, zaczerwienienia, podrażnienia należy bacznie obserwować. Drobne zmiany są naturalne, ale poważniejsze, jak obrzęk czy ból czy sinienie członka oznaczają, że używanie pompki trzeba przerwać. Opinie są w tym względzie jasne – nie przesadzać z siłą podciśnienia i czasem stosowania pompki na penisie.

Część modeli stara się łączyć przyjemne z pożytecznym. Stąd też takie rozwiązania, jak pompka ssąca czy wibrująca. Wytwarzają podciśnienie utwardzając penisa i powiększając go, po czym… stymulują. Można więc z nich korzystać łącząc trening penisa z masturbacją.

Pompka erekcyjna polecane modele

Zacznijmy od modelu prostego, podstawowego w swojej formie i budowie. Nadal jednak jest to porządna pompka powiększająca członka, z przezroczystym cylindrem, pozwalającym obserwować efekty pracy. Jest to też pompka automatyczna. Obsługa tej pump penis sprowadza się więc do prowadzenia penisa do środka i regulacji ciśnienia za pomocą przycisku. Poprawa wielkości erekcji następuje szybko, co jest faktycznie widoczne na podziałce cylindra.

Pump Up to kolejna polecana automatyczna pompka do powiększenia penisa. Również ma przejrzystą obudowę, przez którą dobrze widać członka. Precyzyjny manometr wskazuje ciśnienie we wnętrzu cylindra. Taki wskaźnik pozwala na łatwą kontrolę nad pracą pompki – zapamiętując najbardziej odpowiadający poziom ciśnienia zwiększacie komfort używania pompki. W czasie regularnych treningów ta wartość może być stopniowo i delikatnie podnoszona. Solidny pump master, dla wymagających skuteczności i nie mających ochgoy, do samodzielnej obsługi mechanizmu pompującego.

Pompka erekcyjna do penisa BOSS jest niewiele droższa niż poprzedniczka, ale wprowadza nową jakość pracy. Również jest automatyczna, jednak jest też ładowana przez USB. Uwalnia was to od konieczności pamiętania o bateriach, zmniejsza też koszt regularnego używania pompki. Oczywiście akumulator zapewni też większą moc ssania, niż zasilanie na baterie.  Pompka penis może szybko i skutecznie utwardzić, powodując mocniejszą erekcję.
Duża, czytelna podziałka na przejrzystym cylindrze sprawi, że w mgnieniu oka zobaczycie, jak penis rośnie w siłę i rozmiar. Wygoda używania, kultura i siła pracy sprawiają, że ta pompka do penisa opinie powinna dostać od was bardzo pozytywne.

Ta z kolei pompka erekcyjna obsługiwana jest ręcznie. O ile w tanich modelach taki system jest mocno niedokładny, to tutaj mamy już dużą kontrolę nad pracą pompki i utrzymywanym ciśnieniem. Ręczne pompowanie penisa może też najzwyczajniej w świecie budzić przyjemność, płynącą z obserwowania, jak z każdym ruchem dłoni penis rośnie i staje się bardziej twardy. Ta pompka ma też bardzo ciekawą opcję – można ją używać bez wężyka. Takiej wielkości pompki erekcyjne są mniej kłopotliwa np. w czasie wyjazdu. Można włożyć je do walizki i zabrać ze sobą na weekend, gdzie w razie problemów z erekcją od razu postawi penisa na nogi.

Pompka wodna do penisa Bathmate opinie zbiera bardzo pozytywne. Uważana jest za jeden z najlepszych systemów powiększania penisa. Jest też najbardziej rozpoznawalnym modelem w tym segmencie. To produkt z najwyższej półki, w którym skuteczność i jakość pracy idą w parze z ceną. Używa się jej w wannie albo pod prysznicem, co pozwala na lepszy rozkład ciśnienia wokół członka i sprawia, że efekt powiększający erekcję i penisa jest mocniejszy i jeszcze lepiej zauważalny. Nie należy do najtańszych, jednak jeśli szukacie modelu dla wymagających, to wypada pomyśleć o Bathmate. To bez wątpienia pompka do powiększania członka opinie zbierająca najlepsze.

Pompka do penisa czy działa?

Powtórzmy jeszcze raz, że owszem, pompki są skuteczne, ale nie zawsze tak, jak obiecują nieraz producenci i sprzedawcy. Czy pompka do penisa działa jak w niektórych reklamach, dodając 10cm długości? Oczywiście, że nie.

Efekt pompki widać na pewno przez jakiś czas bezpośrednio po jego użyciu, w postaci większego penisa i mocniejszej erekcji. Już samo to jest wystarczające, by zdecydować się na taki gadżet. Skuteczny będzie zwłaszcza u mężczyzn w wieku średnim, borykających się z osiągnięciem erekcji, stale przemęczonych, żyjących w stresie. Oczywiście część panów może się zastanawiać, jak używać pompki do członka, by nie wypaść źle w oczach partnerki…

W stałym związku można o tym chyba porozmawiać, nie kryjąc, że jej działanie dla obojga może nieść przyjemność. Ale ponieważ jeszcze przez kilka godzin  po tym, jak zostanie zdjęta penis pompka, łatwiej jest uzyskać wzwód, to nie zawsze będzie używania jej w obecności partnerki. Powiększanie penisa pompką można wykonać wcześniej, pozwolić wzwodowi opaść, a mimo wszystko przez jakiś skorzystać z efektów, jakie daje działanie podciśnienia na ciała jamiste prącia.

Pompka na powiększanie penisa i erekcji – cena

Pompki do penisa opinie o tym, czy może one na stałe powiększyć penisa, mają jednoznaczne. Na pewno jednak są skuteczne u wielu osób mających problem z uzyskaniem silnej i długotrwałej erekcji. W takim charakterze możemy je polecić wszystkim mężczyznom, którzy chcą zaskoczyć partnerki rozmiarem członka, ale też możliwościami łóżkowymi. Wystarczy dosłownie kilka minut, by penis zwiększył swój rozmiar, a działanie powinno utrzymać się na tyle długo, by odbyć satysfakcjonujący obie strony seks.

Na skuteczność działania tych akcesoriów wpływa też jakość jej wykonania. Cena pompki powiększającej penisa jest więc jednym z czynników, na które trzeba zwracać uwagę. Na znanym portalu aukcyjnym można dostać modele nawet za kilkanaście złotych… Bardzo często taki zakup jest od początku obarczony ryzykiem niepowodzenia. Deklaracje sprzedawców o ich niezwykłej skuteczności i możliwości trwałego powiększenia penisa w kilka dni również można włożyć między bajki.

Opinie o pompkach powiększających są mocno powiązane z ich ceną… Chcąc efektów stosowania należy przygotować się na trochę większy wydatek. Zaznaczmy jednak, że bezpieczeństwo przy operowaniu z tak wrażliwym i drogocennym organem jak penis musi mieć swoją cenę. Dodajmy, że koszt powiększenia penisa operacyjnie jest znacznie, znacznie większy, niż nawet najlepsza pompka – a przy tym obdarzony dużym ryzykiem i rzadko praktykowany.

Warto ją ponieść, by móc cieszyć się mocniejszą erekcją, lepszym seksem, możliwością imponowania partnerce większym penisem, a także poprawy swojego ego i samopoczucia.